Social Image Fallback

Hiswa Blauwe vlag Golden Anchors

Diesen tag kein veranstaltingen.

  • Voorjaars Bokaal
    Sunday 7 April 2019 - Monday 29 April 2019

    Voorjaars Bokaal

    Vanaf 8 april wordt elk weekend op het Catamaranstrand weer gevaren om de Voorjaars Bokaal. Meer weten of inschrijven? Met op 20 en 21 april het klasse event

    Teilen
  • Mittwochabend Wettbewerbe
    Wednesday 10 April 2019 - Wednesday 11 September 2019

    Mittwochabend Wettbewerbe

    Teilen
  • Mittwochabend Wettbewerbe Katamaran
    Wednesday 1 May 2019 - Wednesday 4 September 2019

    Mittwochabend Wettbewerbe Katamaran

    Teilen
  • United4
    Saturday 4 May 2019 - Sunday 5 May 2019

    United4

    Teilen
  • Almere Regatta 2019
    Saturday 18 May 2019 - Sunday 19 May 2019

    Almere Regatta 2019

    Die 9e Edition wird am 18 & 19 Mai stat finden. Folgen Sie alle Neuigkeiten hier 

    Teilen
  • Duin Triathlon & Duathlon
    Saturday 18 May 2019 - Sunday 19 May 2019

    Duin Triathlon & Duathlon

    Teilen
  • Libelle Sommer Festival
    Thursday 23 May 2019 - Wednesday 29 May 2019

    Libelle Sommer Festival

    Teilen
  • NK Beach Soccer
    Saturday 15 June 2019 - Sunday 16 June 2019

    NK Beach Soccer

    Teilen
  • Ultimate Team Challenge
    Saturday 22 June 2019 - Sunday 23 June 2019

    Ultimate Team Challenge

    Möchten Sie mehr wissen über dieses Event hier 

    Teilen
  • Free Festival & Summerpark
    Saturday 6 July 2019 - Sunday 7 July 2019

    Free Festival & Summerpark

    De beats zullen tot op de jachthaven te horen zijn tijdens dit grote house event op het Almeerderstrand

    Teilen
  • Najaarsbokaal
    Sunday 6 October 2019 - Sunday 13 October 2019

    Najaarsbokaal

    Teilen