Social Image Fallback

Hiswa Blauwe vlag Golden Anchors

Diesen tag kein veranstaltingen.

  • Libelle Sommer Festival
    Thursday 23 May 2019 - Wednesday 29 May 2019

    Libelle Sommer Festival

    Teilen
  • Mittwochabend Wettbewerbe
    Wednesday 29 May 2019 - Wednesday 11 September 2019

    Mittwochabend Wettbewerbe

    Teilen
  • Mittwochabend Wettbewerbe Katamaran
    Wednesday 29 May 2019 - Wednesday 4 September 2019

    Mittwochabend Wettbewerbe Katamaran

    Teilen
  • NK Beach Soccer
    Saturday 15 June 2019 - Sunday 16 June 2019

    NK Beach Soccer

    Teilen
  • Ultimate Team Challenge
    Saturday 22 June 2019 - Sunday 23 June 2019

    Ultimate Team Challenge

    Möchten Sie mehr wissen über dieses Event hier 

    Teilen
  • Free Festival & Summerpark
    Saturday 6 July 2019 - Sunday 7 July 2019

    Free Festival & Summerpark

    De beats zullen tot op de jachthaven te horen zijn tijdens dit grote house event op het Almeerderstrand

    Teilen
  • Pampus Regatta
    Saturday 7 September 2019 - Sunday 8 September 2019

    Pampus Regatta

    De Pampus Regatta is dé seizoenafsluiter van het IJmeer en Gooimeer, en is open voor alle schepen. Inschrijfgeld bedraagt € 40 per boot voor de hele regatta en € 30 per boot voor één dag. De volgende klassen zullen starten: SW, ORC, J80, 1/4 ton, FF65 en overige eenheidsklasse. Schrijf nu in!

    Teilen
  • Najaarsbokaal
    Sunday 6 October 2019 - Sunday 13 October 2019

    Najaarsbokaal

    Teilen